Privacy Policy

Content

Permissions and Reasons

Sides and Abbreviations

  • Idris Celik – Game Design (Briefly: Us, The Developer, The Producer)
  • Müşteri (Briefly: You, The Gamer, The Customer, The User)
  • Konu (Briefly: The Game, The Product, The Work, The Software, The Production, The Application)

Details and Instructions

CONTENT

Terms of Service

All of the works we have released for Mobile, Desktop and Console Devices and all of our productions are available for download on the download page or in the introduction. We are not responsible for any problems that may arise as a result of using our betting products other than what is described, and the works have been made available to you for use related to the subject mentioned. Other than this, the use is completely the problem of the user.

Return Policy

The terms of the return are valid on the page of each publisher you purchase or download the game, and you should review and download information about the application store or market return conditions for the legal terms and conditions of the return. Apart from this, we also offer a free version for you to try with every paid application. Unfortunately, while we have a free version, we can not respond positively to the paid version refund requests.

Updates

Updates are made when technical errors related to our productions are detected or new features are added. You can update by checking device settings or by visiting the page where game distributed. As a producer, we preserve the right to give a definitive update, version, and version of any product we sell, and we do not have such a promise. Updates are put in a certain order according to the intensity of the work or project, and when the work ends and is distributed, the users can then update it. During the update, the game may require a higher operating system or higher hardware requirements, in such case, the user will have to make up for it. When we develop the product, we certainly do not get caught up in such a thing, and we do not give a guarantee or commitment to stay.

Warranty

All of the productions we sell are sold through various tests. However, If you detect an error that prevents you from playing or completing the game, we guarantee that we will certainly solve that problem. But when you download the game, we do not give a guarantee for problems that are completely hardware-related and that concerns you, such as slow work, late response, sudden shutdown.

PERMISSIONS AND REASONS

Permission to Contacts

Some of our games request these permissions when first installed, the people mentioned here are the other friends who are connected to the platforms you use. The purpose here is to show you and your friends to compare scores and show your place in the world rankings. If you do not give this permission, the game can be played but your scores will not be kept online.

Permission to Dashboard

Generally, It’s a permission that we request to share on your social media profile. We request this permission to instantly inform your friends about your success and score information. If you do not give this permission, the game can be played already.

Since some games are designed to be customizable, the gallery requires permission from you to record or use the video or image. For example, the gallery is used to save a picture of the game or to ask you to select an image from your gallery to use in the game. If you do not give this permission the game will still work, but some functions that use this feature will not work.

Permission to Camera

It is also a feature we often use in the game. It requires this permission to show you by placing your image at one place. If you do not give this permission, the game will still work, but the functions that depend on this feature will not work.

Permission to Microphone

It is the same as the one above, it is used to record what you are saying as you are recording video or playing. If you turn this feature off, the game will still work, but the related functions will not work.

Permission to Disk

It is the permission that is required inside the game or application for recording to your device. If you do not give this permission, depending on the application and function used, the application does not work at all, or the application can be restricted.

Permission to Internet

Some of our games or applications require internet. Such as recording scorecards, ad playback, license control, social media sharing, or video sharing. If you do not give this permission, the game or application will not work at all or can be restricted, depending on the content used.

Permission to Vibration Hardware

When we need to make a notification for our games or applications, we will notify you by using the device’s vibration. If you turn this feature off, the applications will still work.

Please do not hesitate to contact us if you have a question.

 

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

İçerik

İzinler ve Nedenleri

Taraflar ve Kısaltmalar

  • Idris Celik – Game Design (Kısaca; Biz, Geliştirici, Yapımcı)
  • Müşteri (Kısaca: Siz, Oyuncu, Müşteri, Kullanıcı)
  • Konu (Kısaca: Oyun, Ürün, Eser, Yazılım, Yapım, Uygulama)

Detaylar ve Açıklamalar

İÇERİK

Hizmet Koşulları

Gerek Mobil, Gerek Masaüstü ve Gerekse Konsol Cihazları için yayınladığımız ve bize ait olan yapımların tamamı indirme sayfası veya tanıtım yazısındaki bahsedilen konu üzere size sunulmaktadır. Bahsi geçen yapımlarımızın anlatıldığının haricinde kullanılması sonucu ortaya çıkacak problemlerden bizler sorumlu değiliz ve eserler bahsedildiği konu ile alakalı sizlerin kullanımına sunulmuştur. Bunun haricinde kullanılması tamamen kullanıcıyı bağlayan bir durumdur.

İade Koşulları

Oyunu satın aldığınız veya indirdiğiniz her yayıncının sayfasında bulunan iade koşulları geçerlidir ve yasal iade süre ve koşulları için oyunu indirdiğiniz uygulama mağazası veya marketle ilgili iade koşullarını inceleyin ve bilgi alın. Bunun haricinde bizler her ücretli uygulama ile beraber sizlerin denemesi için ücretsiz versiyon da sunmaktayız. Ücretsiz versiyon olduğu halde yapımcı olarak her ne sebepten olursa olsun ücretli versiyonu alınıp iade edilme taleplerine maalesef olumlu yanıt veremiyoruz.

Güncellemeler

Güncellemeler yapımlarımızla ilgili teknik hatalar tesbit edildiğinde veya yeni özellikler eklendiğinde yapılır. Cihazınızda ilgili ayarları kullanarak yada oyunun dağıtıldığı sayfayı kontrol ederek güncellemelerinizi yapabilirsiniz. Yapımcı olarak bizler sattığımız hiçbir ürün için kesin güncelleme versiyon adedi bildirme hakkını gizli tutar ve böyle bir vaadde bulunmayız. Güncellemeler iş veya proje yoğunluğuna göre belli bir sıraya konulmuştur ve iş ne zaman sona erer ve dağıtılırsa kullanıcılar o zaman güncellemeyi edinebilirler. Güncelleme esnasında oyun daha yüksek bir işletim sistemi veya daha yüksek donanım ihtiyacı gerektirebilir, bu gibi durumlarda kullanıcı bu eksikliği gidermek zorundadır. Biz kesinlikle ürünü geliştirirken böyle bir şeye takılıp kalmayız ve kalacağımızın garanti ve taahhütünü vermeyiz.

Garanti

Sattığımız yapımların tamamı çeşitli testlerden geçirilerek satışa sunulmaktadır. Yinede gözümüzden kaçan ve oyunun oynanmasına veya tamamlanmasına engel teşkil edecek bir hata tesbit edilir veya bize bildirilirse biz bu hatanın giderilmesi konusunda kesin garanti vermekteyiz. Fakat oyunu indirdiğinizde yavaş çalışıyor, kontrollerde geç tepki veriyor, aniden kapanıyor gibi tamamen sizin donanımınız ve sizi ilgilendiren sorunlar için bir garanti vermemekteyiz.

İZİNLER VE NEDENLERİ

Kişilere Erişim İzni

Yaptığımız bazı oyunlar ilk yüklendiğinde sizden bu erişimleri isterler, burada bahsedilen kişiler sizin kullandığınız platformlar bağlantılı olan diğer arkadaşlarınızdır. Buradaki amaç sizin ve arkadaşlarınızın beraber skor karşılaştırmalarını gösterebilmek ve dünya sıralamasındaki yerinizi göstermek amacındadır. Bu izni vermezseniz oyun yine oynanır ama skorlarınız online olarak tutulmaz.

Duvarınıza Erişim

Genelde sosyal medya hesabınızdaki profil sayfanıza ait paylaşımda bulunma hakkında istediğimiz bir izindir. Sizin aldığınız başarım ve skor bilgilerinizi anlık olarak diğer arkadaşlarınıza otomatik bildirmek maksadı ile kullanmak için bu izni isteriz. Bu izni vermezseniz yine oyunu oynayabilirsiniz.

Galeriye Erişim

Bazı oyunlar özelleştirilebilir yapıda tasarlandığından galeriye video veya resim kaydetmek veya kullanmak için sizden izin isterler. Örneğin galerinize oyuna ait bir resim kaydetmek veya oyun içerisinde kullanmak üzere galerinizden bir resim seçmenizi istemek gibi işlemlerde kullanılır. Bu izni vermediğinizde oyun yine çalışır fakat bu özelliği kullanan bazı fonksiyonlar çalışmayacaktır.

Kameraya Erişim

Yine oyun içerisinde çoğunlukla kullandığımız bir özelliktir. Siz oyunu oynarken sizin görüntünüzü oyun üzerinde biryere yerleştirerek sizi de göstermek istediğinden bu izni ister. Bu izni vermediğinizde oyun yine çalışır fakat bu özelliğe bağlı fonksiyonlar çalışmaz.

Mikrofona Erişim

Bir üstteki madde ile aynıdır, siz video çekerken veya oyun oynarken anlattıklarınızı sesli olarak videoya kaydetmek için kullanılmaktadır. Bu özelliği kapattığınızda oyun yine çalışır fakat buna bağlı fonksiyonlar çalışmaz.

Diske Yazma Erişimi

Oyun veya uygulama içerisinde yapılan kayıt veya çıktılar için cihazınıza kayıt yapmak için alınan izindir. Bu izni vermediğinizde kullanılan uygulamaya ve işlevine göre uygulama ya hiç çalışmaz, yada kısıtlı çalışabilir.

Internete Erişim

Bazı oyun veya uygulamalarımız internete ihtiyaç duymaktadır, örneğin skor tablolarının kaydedilmesi, reklam oynatımı, lisans kontrolü, sosyal medya paylaşımları veya video paylaşımı özellikleri için kullanılır. Bu izni vermediğinizde kullanılan içeriğe göre oyun veya uygulama ya hiç çalışmaz veya kısıtlı çalışır.

Titreşim Donanımına Erişim

Oyun veya uygulamalarımızda oyun için bir uyarı veya bildirim yapıldığında bazen cihazın titreşimini kullanmak suretiyle size bildirmek isteriz. Bu özelliği kapattığınızda uygulamalar yine çalışacaktır.

Lütfen aklınıza takılan bir konu olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.